G1 -French EcOpen 2021

Τεράστια η επιτυχία του Ομίλου μας στο Βαθμολογούμενο Πρωτάθλημα G1 -French EcOpen 2021 που πραγματοποιήθηκε στο Παρίσι στις 12 Νοεμβρίου 2021!
Πιο συγκεκριμένα το πρώτο χρυσό μετάλλιο ήρθε από τον αθλητή του ομίλου μας ΚΑΖΑΝΑ ΘΩΜΑ που πάλεψε πέρασε τους τελικούς και κατέκτησε την πρώτη θέση ανάμεσα σε μεγάλους αθλητές αυτής της δύσκολης κατηγορίας παίδων-κορασίδων.
Συνεχίσαμε στοχεύοντας ψηλά με την αθλήτρια του ομίλου ΚΑΖΑΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ η οποία παρά την πρώτη της φορά στην δύσκολη κατηγορία Παίδων Κορασίδων πέρασε στους τελικούς και κατέκτησε το ασημένιο μετάλλιο!
Την αυλαία έκλεισε το χρυσό μετάλλιο στην κατηγορία Ζευγάρι Παίδων-Κορασίδων που κατέκτησαν τα αδέρφια του Ομίλου μας ΚΑΖΑΝΑΣ ΘΩΜΑΣ & ΚΑΖΑΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ οι οποίοι συνδύασαν απόλυτα τις αποδόσεις τους καταφέρνοντας να φτάσουν μαζί στην κορυφή!
Αξίζει να σημειωθεί και η απόδοση των αθλητών μας Κοτζακουλακη Ιλιάνα ( 10η θέση), Κοντου Ρανια(11η θέση) και Στράντζια Λεωνίδα (12 θέση) για την πρώτη τους εμφάνιση στην κατηγορία Παίδων Κορασίδων, οι αθλητές μας δώσανε τον καλύτερο τους εαυτό!
Επίσης η Προπονήτρια και αθλήτρια του Ομίλου μας Λαζαριδου Ελισάβετ η οποία κέρδισε το πρώτο ματς και πέρασε στις 16, αλλά ηττήθηκε και δεν κατάφερε να συνεχίσει στις 8.
Πολλά συγχαρητήρια σε όλους που μας κάνατε υπερήφανους για ακόμη μια φορά!!!